Poistenie proti krádeži a živelnej udalosti - čiastočné kasko

Ste dobrý vodič? Máte vozidlo do 3,5 tony a je pre Vás havarijné poistenie pridrahé? Bojíte sa krádeže, živelnej udalosti alebo zrážky so zvieraťom? Práve pre Vás je určený exkluzívny produkt - čiastočné kasko, ktorý pokryje všetky tieto riziká za cenu výhodnejšiu ako pri klasickom havarijnom poistení, ktoré v sebe nutne obsahuje poistné riziko havárie. Začnite kľudne spávať s poistkou proti krádeži a ďalším rizikám za supercenu! Výhodné sadzby vrátane asistenčných služieb tak získate pri uzatvorení čiastočného kaska proti krádeži, živlu a stretu so zvieraťom (zverou).

Poistka proti krádeži auta (čiastočné kasko) vrátane asistenčných služieb platí na celom území geografickej Európy. Poistenie obsahuje aj extra asistenčné služby pre ženy: pomoc pri vybití batérie, oprave defektu, doplnení a výmene paliva.

Poistenie proti krádeži vozidla možno dojednať so spoluúčasťou 5% min. 165 € a 10% min. 330 €.

Prečo sa rozhodnúť pre čiastočné kasko?

  • výhodná cena v porovnaní s klasickým havarijným poistením, vrátane exkluzívnych asistenčných služieb
  • poistenie proti krádeži bez poistenia rizika havárie
  • poistenie proti živelnej udalosti (požiar, blesk, krupobitie, víchrica, zosuv pôdy, lavína, zemetrasenie, povodeň, záplava, voda z vodovodných zariadení)
  • poistné plnenie pri strete so zverou počas prevádzky vozidla
  • plnenie pri poškodení čelného skla

Máte záujem o cenovú ponuku práve na Vaše motorové vozidlo a uzatvorenie tohto poistenia? Pošlite nám vyplnený kasko dotazník e-mailom na info@poistim.sk a v krátkom čase (max. do niekoľkých hodín) obdržíte ponuku poistenia. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že čiastočné kasko sprostredkúvame väčšinou osobne cez nášho sprostredkovateľa (kanceláriu) pôsobiaceho v príslušnom regióne.


SSL