Rizikové životné poistenie

Ponúkame Vám unikátne rizikové životné poistenie s konštantnou garantovanou poistnou sumou so zvýhodnením pre nefajčiarov a klientov s výborným zdravotným stavom. Ide Vám o kvalitné poistenie? Skutočné poistné krytie za spravodlivú cenu! V prípade úmrtia poisteného sa vyplatí aktuálna garantovaná poistná suma, zároveň máte možnosť kedykoľvek dojednať rôzne pripoistenia podľa Vašej aktuálnej životnej situácie.

  • Toto poistenie je vhodné najmä pre živiteľov rodín na krytie finančných záväzkov (napr. hypotéka), štúdium detí či iných výdavkov.
  • Zabezpečenie najbliších v prípade úmrtia poisteného, resp. ďalších negatívnych životných situácií - prekonanie náhlych, neočakávaných finančných potrieb, zachovanie ich životného štandardu.
  • Zvýhodnené sadzby pre nefajčiarov a klientov s výborným zdravotným stavom.

V prípade, že máte záujem o uzatvorenie rizikového životného poistenia, kontaktujte nás e-mailom na info@poistim.sk a uveďte odkiaľ ste, resp. v akom meste sa zdržiavate. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že rizikové životné poistenie sprostredkúvame väčšinou osobne cez nášho sprostredkovateľa (kanceláriu) pôsobiaceho v príslušnom regióne.


SSL